aboutus

Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd

Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd
1
Rodzaj działalności: Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
marki: YSETEX FRCTEX FRPPE
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: 100-200
Rok założenia: 2011
pc Export: 70% - 80%
O nas
Wprowadzenie

Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.Ltd

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 0

 

    Szczegóły firmy:

Typ firmy: Producent

Rynek główny: na całym świecie

Marki: FR PPE, YSETEX, FRCTEX

Liczba pracowników :   30 ~ 100

Roczna sprzedaż: 5000000-10000000

Rok założenia: 2011

Eksportuj komputer: 50% - 70%

 

 


 

 

Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.Ltd specializować się w rozwijaćing i produking tkaniny trudnopalne, odzież zmniejszająca palność, akcesoria zmniejszające palność oraz inne tkaniny ochronne i odzież robocza.

Znajduje się w chińskiej bazie produkcyjnej tkanin bawełnianych FR w północnych Chinach i started w 2011 roku, Xinxiang Weis Textiles & Garments Co.Ltd Mamy prawie 15-letnie doświadczenie w obróbce tekstyliów FR i odzieży ochronnej. Ciągłe inwestycje w rozwój nowych funkcjonalnych tkanin i odzieży ochronnej o wysokich parametrach pozwalają nam oferować różnorodne rozwiązania FR dla przemysłu bezpieczeństwa, wojska i straży pożarnej.

 

 

Nasze tkaniny trudnopalne i odzież ochronna

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 1

 

Nasze produkty, w tym tkanina bawełniana trudnopalna, tkanina bawełniano-poliestrowa, tkanina trudnopalna CVC, tkanina trudnopalna z bawełny / nylonu, nieodłączna tkanina aramidowa 3A, tkanina modakrylowa / bawełniana, tkanina o wysokiej widoczności fr, tkanina antystatyczna, tkanina odporna na olej i wodę, anty fabri kwasowo-zasadowa, tkanina przeciwłukowa, odzież ognioodporna, kombinezony odporne na łuk, inna ochronna odzież robocza i akcesoria zmniejszające palność (ściągacze fr, zamki fr, taśmy odblaskowe fr, nić do szycia fr, gumka) i tak dalej.Ponad setki rodzajów tkanin i odzieży, profesjonalna obsługa i konkurencyjne ceny są oferowane naszym klientom z dużym zadowoleniem.

 

Aplikacja dla naszych produktów

 

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 2

 

Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w branżachbezpieczeństwo przeciwpożarowe, naftowo-gazowe, elektryczne, komunalne, spawalnicze, budowlane i petrochemiczne, stoczniowe, samochodowe, chemiczne, hutnicze, wojskowe itp.

 

 

 

Nasza fabryka tkanin

 

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 3Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 4

Xinxiang Weis Textiles & Garments Co., Ltd integruje ze sobą zaawansowaną technologię krajową i zagraniczną, tworząc własny pełny system produkcyjny.Od pobierania próbek, masowej produkcji po testowanie, wysoko wykwalifikowani pracownicy.Mamy dział badań i rozwoju na wysokim poziomie, ścisły dział kontroli jakości, powiązane fabryki tkanin iCertyfikat ISO 9001 dojrzała fabryka ubrań, na każdym etapie, od zapytania, pobierania próbek, produkcji, pakowania, wysyłki do obsługi posprzedażnej, możemy zaoferować naszym klientom różnego rodzaju rozwiązania PPE i kompleksową obsługę.

 

 

Nasz raport z testów poświadczony przez stronę trzecią i naszą własną markę produktów

 

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 5

 

Aby zapewnić wysoką jakość naszych produktów i sprostać wymaganiom klienta'żądanie,wszystkie nasze produkty przeszły rygorystyczne testy instytucji zewnętrznych (SGS, ITS, BTTG, AITEX) i osiągnęły standardy GB, EN, ASTM, NFPA, takie jak GB8965, EN11611, EN11612, EN1149, NFPA2112, ASTM F1959, itp.Posiadamy również własne marki,

ysetex,frctex, frppe i tak dalej.

 

Klienci i my na wystawie:

 

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 6

Zapewniamy klientas przy konkurencyjnej cenie i wysokiej jakości produktów,więcej i więcej klients beczami nasze stałych nabywców i kooperantów, oprócz tego uczestniczymy w wielu dużych wystawach, a wielu klientów odwiedza nas i wysoko ocenia.

 

 

Wybierz Ysetex, postaw na bezpieczeństwo!

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 7

Dążąc do „oferowania lepszej ochrony dla lepszego miejsca pracy”, będziemy nadal wytwarzać produkty wysokiej jakości i zapewniać najlepszą ochronę pracownikom specjalnego środowiska na całym świecie.Wybierz Ysetex, wybierz bezpieczeństwo!

 

 

Historia

Rozpoczęliśmy od 2011 roku, stając się wiodącym producentem farb FR i odzieży roboczej w Chinach. Prawie 50% naszych tkanin i odzieży roboczej jest eksportowanych do Azji Południowej, krajów europejskich, lewica trafia na rynek krajowy, który jest wyznaczany głównie przez producentów markowych.

Z siedzibą w Xinxiang mamy prawie 10-letnie doświadczenie w obróbce tekstyliów FR i odzieży ochronnej. Ciągłe inwestowanie w rozwój nowych funkcjonalnych tkanin i odzieży ochronnej o wysokiej wydajności pozwala nam oferować różne rozwiązania FR dla bezpieczeństwa przemysłu, wojska i straży pożarnej.

Usługa

1. Dostępna usługa OEM i ODM

Możemy złożyć specjalne zamówienie na etapie początkowym i rozwojowym, aby śledzić testy nowych klientów i zapewnić ich jakość. Opakowanie i etykiety można dostosować.

2. Idealny sprzęt do testowania w celu zapewnienia każdej jakości sypkiej. Raporty z testów stron trzecich są dostępne przed dostawą

3. Istnieje doświadczony zespół sprzedaży, który służy każdemu klientowi przez całą drogę

4. Doskonała gwarancja serwisowa dla każdej partii

5. DARMOWA przykładowa oferta i MAŁE zamówienie mile widziane.

Nasz zespół

Posiadamy specjalny zespół techniczny i sprzedażowy, menedżerski dla różnych klientów, a nasze zespoły oferują usługi 24h * 7d.

 

 

Chiny Xinxiang Weis Textiles&Garments Co.Ltd profil firmy 0

Szczegóły kontaktu